Oferta specjalna

ROMANTYCZNY WEEKEND

Zapraszamy do spędzenia wspólnych chwil w Pałacu Zegrzyńskim. Zatrzymujemy dla was czas żebyście  mogli w chwilach  spokoju i ciszy docenić siebie nawzajem, uciec od zgiełku w romantyczny pałacowy klimat...

Czytaj więcej

NATURA KOBIETY

Zapraszamy do spędzania Dnia Kobiet całym rokiem w Pałacu Zegrzyńskim. Zachęcamy Panów do skorzystania z wyjątkowej oferty i zaproszenia swoich Pań do XIX wiecznego Pałacu położonego malowniczo nad Jeziorem Zegrzyńskim na weekend pełen relaksu, spokoju i wytchnienia. Zapraszamy również Panie na przyjazd z przyjaciółkami i odpoczynek w damskim gronie w miejscu, które zachwyci swoją duszą, pozwoli na chwilę oderwać się od codzienności i zatracić się w pałacowym klimacie. Pomagamy zgłębić naturę kobiety...

Czytaj więcej

WYJĄTKOWE ZARĘCZYNY

Zapraszamy do organizacji niezapomnianych zaręczyn w Pałacu Zegrzyńskim. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy pakiet z aranżacją tego magicznego wieczoru. Romantycznie przygotowany pokój, kolację w blasku świec w oranżerii pałacowej bądź pod gołym niebem, dedykowanego kelnera, otoczenie natury i błogiej ciszy. Zajmiemy się organizacją każdego szczegółu, aby ten dzień na zawsze pozostał w waszej pamięci.

Czytaj więcej

ZADBAJ O SIEBIE

Jesień tuż tuż, proponujemy zatem skorzystanie z pakietu "Zadbaj o siebie". Z dala od miejskiego zgiełku zadbamy o wasze zmysły: "dotyk" - porwiemy w podróż do wyjątkowego świata masazu, "zapach" - ukoimy aromatem olejków eterycznych, "słuch" - rozluźnimy sączącą się w tle kojącą muzyką, "smak" - zaskoczymy kulinarnie, "wzrok" - widokiem na jezioro i ogórd wprawimy w błogi nastrój i pomożemy zapomnieć o zmęczeniu. 

Czytaj więcej

NOC SYLWESTROWA... TYLKO TY I JA

Nuta romantyzmu, kolacja w blasku świec, kojąca muzyka w tle…
Noc bez hucznej zabawy, śpiewów, fajerwerków. Po prostu spędzona wspólnie w Pałacowym otoczeniu.
A później tylko błoga cisza… Czy może być pięknej w ostatnią noc roku…?

Czytaj więcej

BOŻE NARODZENIE 2018

Suto zastawiony stół, zapach choinki, rodzinne kolędowanie przy kominku, pałacowy klimat...
Zapraszamy do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia z dala od zgiełku miasta w Pałacu Zegrzyńskim. Biorąc pod uwagę szczególność okresu świąt i tradycji rodzinnej proponujemy aby Pałac Zegrzyński stał się na tą ważną chwilę Twoim domem, twoją oazą spokoju, radości i ciepła rodzinnego.

Czytaj więcej

MENU ŚWIĄTECZNE

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to uświęcony tradycją czas wspólnego zasiadania przy pięknie udekorowanych rodzinnych stołach. Stoły te zastawione pachnącymi i smakowitymi potrawami budzą najwspanialsze i najcieplejsze rodzinne wspomnienia. Z myślą o naszych gościach, którzy nie zawsze mają czas na przygotowania, stworzyliśmy ofertę Menu Świątecznego. Oferta skierowana jest zarówno do firm, instytucji, jak i klientów indywidualnych. Zajmiemy się zorganizowaniem Wigilii firmowych oraz przygotowaniem potraw na Wigilię w domach naszych klientów. Przekazujemy Wam nasz świąteczny nastrój i oszczędzamy Wasz cenny czas. 

Czytaj więcej

KOSZE ŚWIĄTECZNE - PREZENT ZE SMAKIEM

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który kojarzy się nie tylko z choinką, spotkaniami rodzinnymi i suto zastawionym stołem, ale również z tradycją obdarowywania. Bardzo często zastanawiamy się, jaki wybrać prezent dla partnera biznesowego, współpracownika lub bliskiej osoby. Chcąc pomóc w dokonaniu wyboru tworzymy spersonalizwoane kosze świąteczne wypełnione pałacowymi smakołykami. Wierzymy, że nasze kosze będą najtrafniejszym wyborem ze względu na nietuzinkowy charakter, smak i estetykę.

Czytaj więcej