Pokój Masażu

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego Pokoju Relaksu. W Pałacu Zegrzyńskim możecie poczuć się Państwo indywidualnie i wyjątkowo. Po godzinach spędzonych na rozmowach, analizach, treningach kompetencji i negocjacjach warto poddać się relaksującemu i uzdrawiającemu działaniu olejków eterycznych, masażu i dać się porwać w podróż do wyjątkowego świata relaksu.

Pomożemy odzyskać siły oraz poczuć przypływ pozytywnej energii. Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i na ciało bazują na wysokiej jakości kosmetykach takich uznanych firm jak Phyt's oraz Florame. W kosmetykach wykorzystywane są naturalne składniki o bezpiecznym i skutecznym działaniu – olejki z cyprysu, olejki z kiełków pszenicy, orzechów macadamia czy mięty
pieprzowej. Dzięki nim skóra wygląda piękniej i jest głęboko odżywiona zgodnie z naturą. W naszym Pokoju Relaksu czekają na Państwa profesjonalni terapeuci, którzy przeszkoleni są w sztuce relaksacji i pielęgnacji twarzy i całego ciała.

MASAŻE RELAKSACYJNE:

Masaż ramion, szyi oraz głowy. Relaksuje, odpręża, uwalnia od stresu napięte mięśnie górnych partii ciała.

Masaż relaksacyjny całego ciała. Delikatna technika masażu przynosi ulgę napiętym mięśniom i wprowadza w stan błogiego odprężenia. To najlepszy sposób na pozbycie się stresu.

Masaż relaksacyjny z aromaterapią. Metoda wykorzystująca olejki eteryczne, uchodzi za jedną z najprzyjemniejszych metod Relaksacyjnych. Daje efekt długotrwałego odprężenia i redukuje napięcie.

Masaż świecą. Ciepły olej pochodzący z naturalnego wosku sojowego w połączeniu z indyjskimi olejkami eterycznymi wspaniale nawilża i odpręża całe ciało. Stopniowo pozwala
pozbyć się zmęczenia i doskonale odżywia skórę. Idealny sposób na nawilżenie i zregenerowanie skóry.

Masaż gorącymi kamieniami. Połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni. Przywraca równowagę, pobudza krążenie oraz metabolizm rozluźniając tym samym mięśnie. Działanie ciepłych kamieni daje efekt błogiego odprężenia i relaksu.