Oferta

BOŻE NARODZENIE 2020

BOŻE NARODZENIE 2020

Rodzinna atmosfera, stylowe wnętrza, świąteczne potrawy i dekoracje oraz zapach grzanego wina sprawią, ze Państwa Święta będą spokojne i wyjątkowe.

Czytaj więcej

SALA KONFERENCYJNA + OGNISKO ZA 1 ZŁ

Zapraszamy Państwa do skorzystania z promocji konferencyjnej w Pałacu Zegrzyńskim. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom korporacji przygotowaliśmy pakiety konferencyjne, które zachęcą do organizacji szkoleń, integracji, eventów. Ten pracowity czas umilimy Państwu atrakcją w postaci wspólnego ogniska. Przedstawiamy ofertę specjalną na organizację spotkania biznesowego w styczniu, lutym, marcu 2021.

Czytaj więcej

SYLWESTROWE TÊTE-Á-TÊTE

Bez głośnej imprezy i hucznego świętowania, bez tłumów...Jest takie miejsce gdzie z dala od zgiełku i życia miejskiego można przywitać Nowy Rok. Zapraszamy do Pałacu gdzie kameralna atmosfera i wyśmienita kuchnia pozwolą Państwu spędzić ten czas wyjątkowo.

Czytaj więcej

WYJĄTKOWE ZARĘCZYNY

Zapraszamy do organizacji niezapomnianych zaręczyn w Pałacu Zegrzyńskim. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy pakiet z aranżacją tego magicznego wieczoru. Romantycznie przygotowany pokój, kolację w blasku świec w oranżerii pałacowej bądź pod gołym niebem, dedykowanego kelnera, otoczenie natury i błogiej ciszy. Zajmiemy się organizacją każdego szczegółu, aby ten dzień na zawsze pozostał w waszej pamięci.

Czytaj więcej

ROMANTYCZNY WEEKEND

Zapraszamy do spędzenia wspólnych chwil w Pałacu Zegrzyńskim. Zatrzymujemy dla was czas żebyście  mogli w chwilach  spokoju i ciszy docenić siebie nawzajem, uciec od zgiełku w romantyczny pałacowy klimat...

Czytaj więcej