Oferta

ROWEROWY BOOM

Pałacowe otoczenie, 14ha park, czyste powietrz, bezpośredni dostęp do Zalewu Zegrzyńskiego zachęcają do aktywnego spędzania czasu. Proponujemy wycieczki rowerowe malowniczymi trasami, spacery z nordic walking, a może po prostu wypoczynek na leżaku, dobra książka i lampka wina na słonecznej polanie... Zapraszamy wszystkich szukających spokoju, ciszy, natury, zdrowej aktywności do spędzenia kilku odprężających chwil w Pałacu Zegrzyńskim.

Czytaj więcej

GRILLOWANIE NAD JEZIOREM

Zielony ogród, letniskowe domki na skarpie Zalewu Zegrzyńskiego, promienie słońca, ciepłe wieczory, wspólne grillowanie, czas spędzony z rodziną przy ognisku...Zapraszamy do błogiego wakacyjnego lenistwa z dala od zgiełku miasta, w ciszy, spokoju i zieleni. 

Czytaj więcej

SALA KONFERENCYJNA + OGNISKO ZA 1 ZŁ

Zapraszamy Państwa do skorzystania z promocji konferencyjnej w Pałacu Zegrzyńskim. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom korporacji przygotowaliśmy pakiety konferencyjne, które zachęcą do organizacji szkoleń, integracji, eventów. Ten pracowity czas umilimy Państwu atrakcją w postaci wspólnego ogniska. Przedstawiamy ofertę specjalną na organizację spotkania biznesowego w styczniu, lutym, marcu 2019.

Czytaj więcej

MIEĆ ŚWIĘTY SPOKÓJ - 4 SEZONY

W Pałacu Zegrzyńskim odpoczywamy całym rokiem, zapewniamy czas wytchnienia, czas spędzony w ciszy, spokoju, przy kominku, z dobrą książką i lampką wina. Uciekamy od zgiełku miasta w chwile pełne relaksu. Zapraszamy do spędzenia błogich chwil w zabytkowych wnętrzach XIX-wiecznego Pałacu. 

Czytaj więcej

WYJĄTKOWE ZARĘCZYNY

Zapraszamy do organizacji niezapomnianych zaręczyn w Pałacu Zegrzyńskim. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy pakiet z aranżacją tego magicznego wieczoru. Romantycznie przygotowany pokój, kolację w blasku świec w oranżerii pałacowej bądź pod gołym niebem, dedykowanego kelnera, otoczenie natury i błogiej ciszy. Zajmiemy się organizacją każdego szczegółu, aby ten dzień na zawsze pozostał w waszej pamięci.

Czytaj więcej

ROMANTYCZNY WEEKEND

Zapraszamy do spędzenia wspólnych chwil w Pałacu Zegrzyńskim. Zatrzymujemy dla was czas żebyście  mogli w chwilach  spokoju i ciszy docenić siebie nawzajem, uciec od zgiełku w romantyczny pałacowy klimat...

Czytaj więcej

ZADBAJ O SIEBIE

Wiosna tuż tuż, proponujemy zatem skorzystanie z pakietu "Zadbaj o siebie". Z dala od miejskiego zgiełku zadbamy o wasze zmysły: "dotyk" - porwiemy w podróż do wyjątkowego świata masazu, "zapach" - ukoimy aromatem olejków eterycznych, "słuch" - rozluźnimy sączącą się w tle kojącą muzyką, "smak" - zaskoczymy kulinarnie, "wzrok" - widokiem na jezioro i ogórd wprawimy w błogi nastrój i pomożemy zapomnieć o zmęczeniu. 

Czytaj więcej

BABY SHOWER

Ciąża to niepowtarzalny czas w życiu każdej kobiety. Uczcijcie tę okazję organizując Baby Shower w Pałacu Zegrzyńskim. To jedyna taka okazja, żeby poczuć się wyjątkowo, ale także uzupełnić wyprawkę, i spędzić wspaniały wieczór w babskim gronie z brzuszkiem w roli głównej. Zachęcamy wszystkie Panie do wspólnego świętowania.

Czytaj więcej