Oferta

BOŻE NARODZENIE 2019

Święta Bożego Narodzenia w zimowej aurze Pałacu Zegrzyńskiego to udany wypoczynek z dala od zgiełku miast, pośpiechu i hałasu. Wyjątkowe wnętrza w świątecznej dekoracji, ogień świec, zapach piernika i grzanego wina pozwolą poczuć prawdziwą, domową atmosferę świąt.

Przyjedź i spędź ten magiczny czas relaksując się przy kominku z książką i kieliszkiem wina. Resztą zajmiemy się my.

Czytaj więcej

SALA KONFERENCYJNA + OGNISKO ZA 1 ZŁ

Zapraszamy Państwa do skorzystania z promocji konferencyjnej w Pałacu Zegrzyńskim. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom korporacji przygotowaliśmy pakiety konferencyjne, które zachęcą do organizacji szkoleń, integracji, eventów. Ten pracowity czas umilimy Państwu atrakcją w postaci wspólnego ogniska. Przedstawiamy ofertę specjalną na organizację spotkania biznesowego w styczniu, lutym, marcu 2020.

Czytaj więcej

SYLWESTER BEZ...

Bez fajerwerków, hucznej zabawy, śpiewów i zamieszania. Uroczysta kolacja i doskonałe wino. A póżniej błoga cisza, spokój i ....szampan w łóżku.

Czytaj więcej

KOSZE ŚWIĄTECZNE - PREZENT ZE SMAKIEM

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który kojarzy się nie tylko z choinką, spotkaniami rodzinnymi i suto zastawionym stołem, ale również z tradycją obdarowywania. Bardzo często zastanawiamy się, jaki wybrać prezent dla partnera biznesowego, współpracownika lub bliskiej osoby. Chcąc pomóc w dokonaniu wyboru tworzymy spersonalizwoane kosze świąteczne wypełnione pałacowymi smakołykami. Wierzymy, że nasze kosze będą najtrafniejszym wyborem ze względu na nietuzinkowy charakter, smak i estetykę.

Czytaj więcej

WYJĄTKOWE ZARĘCZYNY

Zapraszamy do organizacji niezapomnianych zaręczyn w Pałacu Zegrzyńskim. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy pakiet z aranżacją tego magicznego wieczoru. Romantycznie przygotowany pokój, kolację w blasku świec w oranżerii pałacowej bądź pod gołym niebem, dedykowanego kelnera, otoczenie natury i błogiej ciszy. Zajmiemy się organizacją każdego szczegółu, aby ten dzień na zawsze pozostał w waszej pamięci.

Czytaj więcej

ROMANTYCZNY WEEKEND

Zapraszamy do spędzenia wspólnych chwil w Pałacu Zegrzyńskim. Zatrzymujemy dla was czas żebyście  mogli w chwilach  spokoju i ciszy docenić siebie nawzajem, uciec od zgiełku w romantyczny pałacowy klimat...

Czytaj więcej