Konferencje

Konferencje w Pałacu Zegrzyńskim pod Warszawą

Sale konferencyjne znajdują się w zabytkowej Oficynie Carskiej, w otoczeniu parku ze starodrzewem, oddalonej 50 metrów od budynku Pałacu. Wszystkie posiadają dostęp do światła dziennego, klimatyzację, a z części z nich można podziwiać piękny widok nad Zalew Zegrzyński.

 

Do dyspozycji Gości:

 • Sala Myśliwska o powierzchni 60 m2
 • Sala Książęca o powierzchni 56 m2
 • Sala Oficerska o powierzchni 20 m2
 • Sala Magnacka o powierzchni 20 m2

Dodatkowo na potrzeby szkoleń i innych spotkań udostępniamy Oranżerię w budynku Pałacu.

 

Klasyczna alternatywa

Ośrodki konferencyjne przyzwyczaiły klientów do minimalistycznych, modernistycznych pomieszczeń. W centrach dużych miast przestrzeń jest droga, więc sale projektuje się tak, by zapewniały maksymalną efektywność tj. by mogły pomieścić jak najwięcej osób zapewniając względny komfort. Ma to swoje, dość liczne, wady. Pomieszczenia często umieszczone w centrum budynku, bez dostępu do światła dziennego, wentylowane jedynie za pomocą klimatyzacji, mogą wywoływać klaustrofobiczne odczucia.

Oferta Pałacu w Zegrzu jest alternatywą dla wielkomiejskiego pośpiechu i nowoczesnej architektury. Piękny XIX wieczny budynek położony nad Zalewem Zegrzyńskim umożliwia Państwu organizację konferencji z klasą, w tradycyjnej oprawie historycznych wnętrz. Jednocześnie zapewnia bogate zaplecze nowoczesnych technologii potrzebnych do organizacji spotkań. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego pragnącego organizować konferencje pod Warszawą - w bliskości miasta, lecz jednocześnie w bardziej wyrafinowanej atmosferze.

 

Pałac Zegrzyński

Neorenesansowy kompleks został wzniesiony w otoczeniu 17 hektarowego parku ze starodrzewem. Lokalizacja nad Zalewem Zegrzyńskim gwarantuje bogate doznania estetyczne. Spacery po terenie hotelu umożliwiają odpoczynek w otoczeniu przyrody. Pałac oferuje komfortowe warunki zakwaterowania w apartamentach, pokojach de luxe lub superior z bogatym, tradycyjnym wystrojem, a także posiłki w hotelowej restauracji, gotowe zaspokoić podniebienie każdego smakosza. Położenie Zegrza w odległości 30km od stolicy pozwala zorganizować konferencję pod Warszawą, jednak w odległości umożliwiającej szybką komunikację

 

Konferencja pod Warszawą - nasza oferta konferencyjna

Pragniemy Państwa zachęcić do organizacji spotkań biznesowych, naukowych czy kulturalnych w kameralnej atmosferze Pałacu Zegrzyńskiego. Sale konferencyjne znajdują się w Oficynie Carskiej – jednym z zabytkowych elementów pałacowego kompleksu. Dodatkowo, na potrzeby szkoleń lub innych spotkań istnieje możliwość udostępnienia gościom Oranżerii.

Do Państwa dyspozycji:

 • Sala Myśliwska
  Największa z dostępnych pomieszczeń, o pow. 60 m2. Umożliwia wygodne spotkania w gronie do 50 osób. Tak jak i pozostałe sale zapewnia zaplecze technologiczne w postaci WiFi, flipchartu, projektora z rozwijanym ekranem oraz klimatyzacji.
 • Sala Książęca
  Metraż 56m2 oferuje podobne możliwości jak w Sali Myśliwskiej. Wyposażenie analogiczne. Mahoniowy wystrój i duże okna zapewniające dopływ naturalnego światła zapewnią komfortową atmosferę konferencji.
 • Sala Magnacka
  Jedno z dwóch mniejszych pomieszczeń, o pow. 20 m2. Piękny, klasyczny stół z zestawem krzesłem sprawia, że jest to idealne miejsce na organizację uroczystego posiłku.
 • Sala Oficerska
  Równa rozmiarami Sali Magnackiej. Sugerowane spotkania w gronie do 12 osób. Umiejscowienie gwarantuje doskonały widok na pałacowy park.

Pałac w Zegrzu to idealne miejsce by organizować konferencje pod Warszawą w otoczeniu przyrody i historycznej architektury. Wybór takiej lokalizacji to dowód wysublimowanego gustu oraz dbałości o komfort i atmosferę spotkania.

Konferencja pod Warszawa - informacja i rezerwacja:
tel. 22 793 12 75
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.