Szanowni Państwo,
Informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów od dnia 28.12.2020 z noclegów w Pałacu Zegrzyńskim mogą korzystać następujące grupy:
• Mundurowi, żołnierze, policjanci, marynarze i członkowie załóg morskich
• Medycy
• Członkowie załóg samolotów
• Pracownicy transportu
• Pacjenci i ich opiekunowie
• Sportowcy
• Dyplomaci i członkowie ich rodzin
W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją tel. +48 22 793 12 75 Adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GaleriaZobacz zanim przyjedziesz

palac front

Front Pałacu Zegrzyńskiego

Atut Pałacu stanowi doskonała lokalizacja obiektu. To tylko krok od centrum biznesowego i finansowego – stolicy, a oddalenie od miejskiego zgiełku sprzyja atmosferze skupienia, koncentracji.

Oficyna carska

Oficyna Carska

Doskonałe miejsce do organizacji: przyjęć weselnych, uroczystości, spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji w otoczeniu natury.

widok

Widok na Zalew Zegrzyński

Cechą charakterystyczną Pałacu nadającą szczególnej wyjątkowości jest widok rozpościerający się na Zalew Zegrzyński oraz bezpośredni dostęp do wody.


wejscie

Wejście do Pałacu

Pałac i jego otoczenie kreują romantyczną przestrzeń, która w naturalny sposób sprzyja organizowaniu uroczystości o podniosłym charakterze w szczególności wesel plenerowych lub dużych przyjęć rodzinnych.


Wnętrza Pałacu 

Wnętrza Pałacu

Pałac jest alternatywą dla gości oczekujących najwyższego standardu w klasycznych wnętrzach. Piętnaście pałacowych pokoi, Oranżeria oraz cztery sale bankietowo-konferencyjne wyróżnia stylowa architektura o wyrafinowanym i ciepłym charakterze.

 

Aqua Park

Nasi Goście w ramach pobytu mogą korzystać bezpłatnie z atrakcji oddalonego o 6 km Aqua Parku w Hotelu Warszawianka.